Aktris Emma Roberts ile 10 dakika yanı sıra yıldız makyaj sanatçısı amy oresman

Aktris Emma Roberts yanı sıra yıldız makyaj sanatçısı Amy oresman
Aşkım. Bu öğleden sonra atışlarla bir anlaşma ile bir ürün değerlendirmesi denedim, ancak dürüst olmak gerekirse, sadece hissetmedim. Bunun yerine, bu telefon görüşmesinde son zamanlarda aktrogena ile yanı sıra Neutrogena sözcüsü Emma Roberts ve Star Makeup Artist Amy Oresman ile yaptığım için teşekkür ettiğine inanıyorum.

Emma’yı TV’den korkunç ya da filmin, sonsuza dek Celeste ve Jesse’nin türünün türünü gösterebilir. Oh, evet, aynı şekilde Julia Roberts ‘Yeğeni!

Makyaj sanatçısı Amy oresman, Heidi Klum, Madonna gibi Victoria Beckham gibi büyük bir yıldız yıldızını güzelleştirdi.

Her iki GALS, turta kadar harikaydı ve paylaşmak için büyüleyici bir çekicilik önerileri vardı. Umarım beğenirsiniz.

Karen: SO, Emma, ​​günlük makyaj rutininiz – nasıl? Minimalist bir çekicisin mi yoksa dışarı çıkmayı seviyor musun?

Emma: Gerçekten daha azı daha fazla gibi hissediyorum. Günü, günden güne, kendime gibi görünmek, kendim gibi hissetmek istiyorum, hem de kendimi gibi hissetmek istiyorum ya da yapmaktan kaçınmak ya da her zaman makyajımı tamir etme konusunda endişe duyuyorum, çünkü , en kötü duygu. Özellikle yazın yanı sıra, ışık tutmayı seviyorum.

REKLAMCILIK

Sağlıklı uzunluklar maskara kullanıyorum. Şaşırtıcı! Balık dökülmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan her şeyi giyebilirsiniz.

Neutrogena Sağlıklı Uzunluklar Mascaras, Emma’nın favori!
Ve ıslaklık düzgün renk çubuklarını kullanıyorum. Bunlar, gerçekten nemlendirildikleri için mükemmeldir, ancak aynı şekilde size biraz renk sağlayın ve tamamen doğal göründüğü gibi. Bu benim işimin türü. [Yan Not: Emma’nın tercih edilen gölge harika karpuzdur; Onu çantasına getiriyor.]

Tabii ki, SPF. Bunun dışında, oldukça basitim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Karen: Hangi cazibe ürünlerini kesinlikle seviyorsunuz, çünkü durdurulursa tamamen çıldırtınız mı?

Emma: İşler durdurulduğunda hoşlanmıyorum! Bu en kötüsü!

Um … Sağlıklı Uzunluklar Maskara. Hiç durdurmuşlarsa gerçekten üzülürdüm. BAŞIN yanında, kahverengi ve şaşırtıcı.

Neutrogena Sağlıklı Uzunluklar Maskara Fırçası
Çivilerimde her zaman kırmızı bir oje var, bu yüzden OPI’den giydiğim kırmızı oje daha durdurulurlarsa, gerçekten üzülürdüm.

Karen: Rengi akılda tutuyor musun?

Emma: Yapmıyorum. Ben en kötüsü [gülüyor]. Ancak kırmızı oje gereksinimi. Beğendim.

Karen: Ben de beni. Klasik! Asla kırmızıyla yanlış gidemezsin.

EMMA: Şimdi tırnaklarıma bir göz atıyorum ve onları yapmalarını istediğime inanıyorum. Kırmızı yontma!

Nötrentan nemlendirici renk çubukları

Karen: Yaptığın en önemli cazibe hatası nedir?

Emma: Tam olarak kanatlı bir göz yapmayı tam olarak keşfetmeye çalışırken, gerçekten de harika göründüğünün yanı sıra, [Gülme] olmadığı gibi göründüğüne inandığım bazı fakir fotoğraflar var.

Karen: Ne demek istediğini anlıyorum. Gerçekten gerçekten harika bir ipucu keşfettim! Telefonumla kendimin fotoğrafını çekiyorum, sonra da göz kalemi resimde kontrol ediyorum.

Emma: Oh, benim gawd! Bu mükemmel bir fikir! Bunu yapacağım.

Karen: Peki şimdiye kadar duyduğun veya verdiğin en iyi çekicilik rehberliği nedir?

Emma: Amy [oresman] her zaman gerçekten harika, ne zaman makyajımı yaptığında, elmacık kemiklerimi ve bunun gibi bir şeyleri de vurguluyor, yanı sıra kırmızı halı için gerçekten çok önemli olduğuna inanıyorum. ŞEKİLLERİNİZİ, NAKLINCILARINIZI NEREDE ÇIKARMAKTADIR. Birlikte mükemmel bir bakış getirdiğine inanıyorum. Ancak bu kırmızı halı için.

Karen: Tam olarak her gün nasıl? Şimdiye kadar duyduğun en iyi cazibe rehberi nedir?

Neutrogena’nın nemsiz renk çubuklarının başka bir atış
Emma: Yüzünüzde her zaman güneş koruyucu kullanmak için varsayım. Sadece bir SPF 20 ya da gerçekten önemli olduğundan bir şey olsa bile. Ayrıca, ayrıca, eğer SPF’yi koymazsam burnum kırılmaya başlar ve bunun yanı sıra gerçekten çıldırtım, bu yüzden her zaman bir SPF ile birlikteyim.

Karen: Kariyerinizde çok başarılı oldu. Hangi rehberlik, oyuncuların yanı sıra, oyuncuların yanı sıra aktrisler için de sağlayabilirsiniz?

EMMA: Sadece güveninizi gerçekten keşfetmenin yanı sıra sizinle birlikte tutmayı, çünkü benim için, reddi büyük olasılıkla en zor şeylerden biridir. Bununla birlikte, bunu geçtiğinizde, yanı sıra, ne dediğinizi ve sevdiklerinizi keşfetmeye başladığınız gibi, nasıl bir şey edinmeye başladığınız gibi, böyle, bunun gibi, gerçekten mükemmel bir his. Bununla birlikte, sadece bu reddetme türüne sahip olmalısınız, çünkü başında bununla başa çıkabilmek, çünkü herkes için gerçekleşir. Sadece bunun üstesinden gelmeniz gerekiyor. Bunu yaptığınız zaman, herkesin güveninizi WEL olarak görebileceğini hissediyorum.l Bu büyük bir bölüm olduğu gibi, toplantılarda ve seçmelerde iyi yapmanın yanı sıra.

Karen: Reddetme ile zor zamanlar geçiren insanların yapabileceği bazı şeyler nelerdir? Herhangi bir tür ipucu?

Emma: Benim için, her zaman neler olduğuna dair neler olduğuna odaklanmaya çalıştım. Bir sonraki için ne yapabilirim ya da bir sonraki beni etkileyecek bir şey nedir? İleriye bakmaya devam etmenin esas olduğuna inanıyorum.

Karen: Amy, herhangi bir numara makyaj önerisi veya püf noktaları var mı?

Amy: Sadece EMMA’nın vurgulanması hakkında belirttiğine eklemek istiyorum. Büyük bir insanın anlayışı olduğuna inanmadığım için kullandığım önerilerden biri, en fazla vurgulayamayacağım. Optik difüzörle vurguluyorum. Yoğunlukun yanı sıra, bir astarı vurgulayıcı olarak kullanacağım.

Radiate Raniate Primer’ı, yanaklarda kullanıyorum. Temel olarak cildi aydınlatır, aydınlık veya parlak görünmek yerine ışığı yansıtır. Bu yüzden primerinizi makyajınızdaki son şey olarak kullanmak, zekak kemiğinin etrafında, burun köprüsünde, dudakta, yanı sıra nüfusundaki güzel bir vurgulamanın yanı sıra kullanması gerçekten mükemmel bir yöntemdir. Cildinizi yağlı bırakın.

Karen: İlginç! Yani astarları toz ürünlerinizin üstüne koyarsınız?

Amy: Tam olarak, son derece son şey. Yaptığınız son derece son şey, parmağınızda birazcık alırsanız, gözünüzün etrafındaki yarım ayın yanı sıra burun köprüsünü de dokunursunuz. Bu ürünler optik difüzörlere sahip olduğundan, parlak ya da ışıltılı olmadan ışık gösterecekler, bu yüzden bir disko topu gibi görünmeden kemik yapınızı ayarlamak gerçekten güzel bir yöntemdir.

Parlatıcı Pirinç Proteinli Pirinç Proteinli Yaptığı Parlatıcı, Ciltlerinizi gerçekten kuruyabilir. Pirinç proteini yağ alır, bu yüzden bu güzel yansıması olmasını sağlar.

REKLAMCILIK

MBB’nin yanı sıra MBB’nin yanı sıra muhteşem öneriler için de, Amy, Amy’nin yanı sıra MBB’nin yanı sıra

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *