Kronik bir paketleme ertelemelerinin itirafları: Bölüm 1

Yeni Orleans’a ve doğum günü yolculuğum için son geri sayım! Pazartesi günü ayrılıyoruz (Perşembe günü orada olacağız), bu da şimdi paketlemeye başlamam gerektiğini ima ediyor.

Eğer daha uzun süre beklersem, son dakika mayhem’i ortaya çıkarırlarsa, sadece rastgele bir şekilde atmaya başlayacağım. havalimanı. Çünkü bu genellikle yaptığım şey bu.

REKLAMCILIK

Ama bu sefer değil! Bugün ayarlarla bir kaç şey bir kenara başladım …

Pal Alis’imin beni bir süre salonda gördüğümde bir süre verdiği çarpıcı renk için bir oribe şampuanı ve saç kremi örneği.

Bir Gillette Venüs Snap Razor. Çünkü vücut kılları asla bir gün izin almaz, lol!
Benimki kesinlikle asla yapmaz … Ben çıldırtıcı bir sasquatch.

Bu seyahat Razor’un kendi küçük bir davası var, bu yüzden gezilerde getirmek kolaydır. Bir jilet, jilet bıçağı ve taşıma çantası için 7.99 $.

Avene ultra hafif nemlendirici güneş koruyucu losyon sprey spf 50+. New Orleans’ta sıcak olması bekleniyor ve dışarıda etrafta dolaşıyor olacağım, bu yüzden SPF bir zorunluluktur. Avene tarafından bu saf, hafif güneş koruyucu yağ ve alkolsüzdür ve çok nemlendiricidir. 1 oz için 12 dolar. şişe.

Yulaf sütü ile kloran kuru şampuan. Çünkü muhtemelen her gün saçlarımı yıkamayacağım (tatilden sonra!), bu kuru şampuanı saç derimimdeki yağlamaya yardımcı olmak ve yıkanmamış saçların korkak kokusunu gidermeye yardımcı olmak için bu kurak şampuanı kullanacağım. 1 oz için 9 $. şişe.

Byredo Çingene Su Eau de Parfum Seyahat Spreyi. Seyahat dostu bir şişede en sevdiğim kokulardan biri. Üç 0,4-oz için 110 $. püskürtme şişeleri.

Ayrıca, bu kliniği boyunca konforlu seyahat özel setinin (şimdi Seç Select Havalimanlarında) temin edilebildiği için cazip bir şekilde başa çıkmaya başladım. Bir pırıltı cilt gövdesi peeling kreması, derin konforlu vücut yağı tüpü, derin konforlu el ve manikür kremi tüpü ve bir süperbalm dudak tedavisi tüpü içerir.

Beni bilmek, olsa da, muhtemelen dudak balsamı ve el kremi için yeterince yer olacağım, lol!

REKLAMCILIK

Bugünlerden biri ışık paketlemeyi öğreneceğim …

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Güler yüzlü mahallenin yakında yeni Orleans’a bağlı cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *