Nerede tüm hayatlarım, Laura Mercier Verbena infüzyon jel vücut nem?

Korkularınızı bırakmak zor …

Benim için, benim için, bir temizlik spreyi gibi koklama endişesi ya da bilimsel terim, ScentofCleaningsPray-A-Fobi.

REKLAMCILIK

Masumca yeterince başladı. Bir gün uzun zaman önce bir koku giyiyordum – hangisinin şu anda olduğunu hatırlayamıyorum – ama bu verbena’nın güçlü notaları vardı.

Doop-da-doo, birisi bir kucaklama için eğildi ama derhal uzaklaştı, çünkü kovulmuş gibi ve “tam olarak rehin gibi kokuyorsun” dedi.

İz bıraktı, adam.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Yara izleri.

Söylemeye gerek yok, ilk başta Laura Mercier’in yeni Verbena infüzyon jeli gövdesi nemi hakkında biraz şüphecidim, ama ben, Laura’yı buldum ve hepsini kokulu vücut ürünlerini çok sevdim, bu yüzden bu konuda bankaya yattım. , fazla.

Ve yaptı! Eau de ovalama kabarcıkları yok.

“Proven’in kırsal kısmından ilham alan Laura, duyuları canlandırması için Verbena’nın net tazelesini yakalar. Köpüklü bir yeşil narenciye buketi ve yapraklı spearmint, taze çiçeklerin yaprakları ve beyaz kehribar ve sedir ahşap dokunmatik ile güzel bir şekilde infüzyon. Vücudu gençleştiren bir serinletici hissi geride bırakmak. ”

– lauramercier.com

Kuzey Marin’de buraya yükselen cıva ile, neredeyse hafif bir köpük gibi hissettiren kremalı jel benzeri dokuyu kazıyordum. Hızlıca cildime emer ve dizlerimin sırtlarını yapışkan hissetmez, bu da büyük bir nemlendirici civarındadır.

Biraz uzun bir yol kat, ve koku için, onu ışık ve ferahlatıcı buluyorum.

Yani, orada olduğunu söyleyebilirim, ama burun deliklerimdeki kamp kurduğu gibi değil.

Uzun lafın kısa, Laura’nın Verbena infüzyon jel vücut nemi büyüleyici bir yaz hoşgörüdür.

Parmaklar, Laura’nın aynı jel krem ​​formülüyle çok daha fazla vücut ürünlerini serbest bıraktığını geçti.

Malzemeler: Aqua / Su / EAU, izododekan, kaprilik / kapriyeli trigliserit, cetil alkol, koku (parfüm), fenoksietanol, trietanolamin, cetearyl alkol, cocos nugile (hindistancevizi) meyve suyu, koko-glukozit, sodyum akrilat / sodyum, akriloillimetil taurat kopolimeri , Gliserin, akrilatlar / C10-30 alkil akrilat crosspolimer, izoheksadekan, etilheksillgliserin, polisorbat 80, panthenol, tokoferil asetat, verbena officinalis özü, retinil palmitat, tetraheksildekil askorbat, citral, geraniol, lilyal, limonen, linalool. Malzemeler üreticinin takdirine bağlı olarak değişebilir. En eksiksiz ve güncel bilgiler için ürün paketlemesine bakın.

Verbena infüzyon jel gövde nemi (büyük 8 onsluk bir kavanoz için 45 $), Laura Mercier sayaçları ve çevrimiçi olarak yeni Verbena infüzyon vücut bakım hattının geri kalanıyla temin edilebilir.

Kahvaltıda pasta!

Son derece tavsiye ederim, özellikle sıcak bir fincan kahve ile buzdolabından taze soğuk pasta.

REKLAMCILIK

Bu, orada büyülü bir kombinasyon ideal! Bu sabah Petaluma Pie Company’de bulunduğumdan kalan peach turtasının bir dilimi vardı, ve gerçekten noktaya çarptı ve neden olmasın? Kız yulaf ezmesi ve buğday tostu yalnız kalamaz.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *