İlk defa makyaj tezgahına yöneldi için en iyi önerileriniz nedir?

San Francisco’daki Fillmore Caddesi’ndeki Nars Boutique
Bir dostum getir. Bu benim ilk tavsiyem. Güzellik hakkında biraz şey bilen biri, çünkü tamamen makyaj için tamamen yeni iseniz, yüzlerce veya binlerce renge sahip bir makyaj tezgahı ve küçük bir alana tıkanmış bir makyaj sayacı düpedüz korkutucu olabilir ve bir dostum ahlaki destek ve yararlı girdi sunabilir (Benzer ürünler arasında karar vermenize veya bütçenize yapışmana teşvik edilmesine yardımcı olmak gibi).

Bir günü yapabilirsiniz ve önce veya sonra öğle ya da kahveye çıkabilirsiniz.

REKLAMCILIK

Ayrıca öneririm …

1. Temyiz hedeflerinizi bilmek

Ne elde etmek istersin? Bir göz görünümü var mı, öğrenmek istersiniz ya da endişelendirdiğiniz (kuru / yağlı cilt, hiper-pigmentasyon, gözaltı daireler, kontur nasıl)?

Aklında kesin bir şeye sahip olmak, sadece bir şey olsa bile, makyaj sanatçılarının / satış ortaklarının size yardımcı olmanıza yardımcı olacaktır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

2. Pics’i getir

Akıllı telefonlar bu konuda gerçekten yardımcı oldu. Görünüşün resimlerini getirmek, gerçekten, gerçekten yardım eder. Bir resmin bin kelimeye değer.

3. Beceri seviyenizi ölçün

Sanatçının, beceri seviyeniz açısından nereden geldiğinizi bilmesini isteyebilirsiniz. Bir makyaj tezgahına ilk ziyaretiniz (veya ilkinizden biri), evde makyaj takıyor musunuz? Ne giyiyorsun? Karışımla rahat mısın? Hiç kedi gözleri giyiyor musun ya da dumanlı görünüyor?

Zaten yapabileceğinizi ve rahat olduğunuz şeyleri bilmek, size yardımcı olan kişiye yardımcı olacaktır.

4. Daha sonra her zaman geri dönebilirsin

Günaha orada (bu, biliyorum), her bir ürünü elde etmek zorunda değilsiniz. Veya bunlardan herhangi biri. Bu sadece bir sayaç! Denemek için birçok sayıda sayaç var.

Son olarak, size yardımcı olan biriyle iyi bir ilişki kurarsanız, her zaman onlara geri dönebilir ve daha sonra daha fazla şey öğrenebilirsin.

REKLAMCILIK

Senden ne haber? İlk defa bir makyaj tezgahına yönlendiren birine verebileceğiniz en iyi öneriler neler?

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *