Çiviler, Dior Sonbahar 2014 Vernis Nail Lacquer ile Bar

BAR 902’deki Yeni Dior Vernis Tırnak Lakesi ile yorucu olarak yasaklandı; Kolye, Kristin Perry’nin Audrey kolyedir.
Arzu ediyorum, Spanx’a eşdeğer bir oje vardı.

Demek istediğim, çivilerimin daha az çörek-toppy bakmasını istemem, çünkü bu, bu aptalca bir tür. Ne olursa olsun düzeltmek için daha fazlası, böylece Dior’un yeni Vernis tırnak cilası gibi renkler (25 $), çarpmaların yanı sıra çok fazla topak olmazdı.

REKLAMCILIK

Tamamen şiddetli, bar, mavinin yanı sıra pırıl pırıl püskürtmeli bir jet-siyah, tırnaklarımdaki her kusur, sırtlar, yontma ipuçları veya uygulama hataları olur. Sadece çok, çok karanlık.

Depresif bir çare şarkısında olduğu gibi karanlık değil, ancak zarif bir şekilde karanlık bir şekilde, bir şey gibi çağdaş bir holly golly, Starbucks’u yudumlarken giyebilir ve bir gün Tiffany’nin pencerelerinin önündeki bir çikolata kruvasanını kemiren bir şey gibi giyebilir.

İki kat çubuk
Bahse girerim ki Holly G. bar kazardı. Belki de Dior Sayacı tarafından, 5 couleurs sonbaharının sonbaharının koleksiyonunun geri kalanıyla birlikte incelemek için bile durdurmak istiyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Tahmindeki trick ışıltısını görebilirsiniz …

Beklenmeyenlik, Bar’ın Trick Shimmer tarafından gösterildiği gibi, koleksiyonda büyük bir rol oynar.

Çoğu aydınlatmada, genellikle temel bir siyah krem ​​gibi göründüğü, ancak kedinizi yürümek ya da domates almak ve parıldamak için dışarı doğru göründüğü gibi göründüğü yerde zar zor farkedilir.

Güzel bir dokunuş. Severim.

Sadece arzu bar kullanımı daha kolaydı. Bir taban kat, üst kat ve iki kat bar kullandım. Sonra çivilerimi S-L-O-W-L-Y’yi sabit bir elle boyadım ve aynı zamanda hala kenarlarda büyük miktarda fazla Lehçe ile sona erdi.

Rengin derinliği ile birleştiğinde, net bir kenar üretmeyen fırçadan beri olduğuna inanıyorum.

Polonyalı görevimin kenarlarını küçük bir temizle ve oje sökücüsünün yanı sıra, hala, hala, sonuçların neater olabileceği gibi hissediyorum harika bir 15 dakika geçirdim.

REKLAMCILIK

Yani, evet … eğer bir cila mükemmeliyetçi iseniz, çubukla çalışırken sabrınızla mareşal.

Fiyat: 25 $
Kullanılabilirlik: Sınırlı baskı ve şimdi Dior Sayaçlarda ve çevrimiçi olarak sunulan
Makyaj yanı sıra güzellik blog derecesi: b

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *