Bu bahçe bir gezi! Bahar için Obsesif Kompulsif Kozmetik Bahçe Toplama ve Summertime 2012

Soldaki Lip Tars: Pennyroyal, Kava Kava, Ophelia, Digitalis, Belladonna ve klorofil

Bahçede kötü bir şey var, hem de kozmetik var!

REKLAMCILIK

“Farklı bir çiçek tonu” – tam olarak obsesif kompulsif kozmetik, psikotropik ve zehirli bitkilerden etkilenen yeni ilkbahar / yaz bahçesi renklerini açıklar.

Evet, bunlar senin tipik pastaların yanı sıra zarif çiçekler de değil. Neredeyse neon tonları ve dünyevi nötrlerin yanı sıra renk paleti, market satın almadan önce kardeşimin “özel” keklerinden birini istemediğim zamanımızı hatırlatıyor ( açıklama).

15 dakika boyunca Safeway veggie Koridorunda durmalıydım, sadece patlıcanları ve portakalları ve ne kadar pürüzsüz olduğu kadar pürüzsüz olduğu gibi margplantları da şaşırtmamalıydım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Adam, ne garip bir gün …

New York’tan bir indie makyaj hattı, Obsesif Kompulsif Kozmetik (OCC), çok çeşitli makyaj, araçların yanı sıra ojelerin yanı sıra, hafif dudak tarsları için en iyi şekilde anlaşılıyorlar – yoğun pigmentli dudak ürünleri Bir parlaklığın yapısı yanı sıra bir rujın dayanıklılığı.

İşletme aynı şekilde% 100 vegan rehininin yanı sıra, parabinlerin çıkarılmasının yanı sıra sentetik koruyucuların yanı sıra zulümsüz formüller de gurur duyuyorlar.

Bahçe koleksiyonu altı dudak katranına (her biri 14 $), beş gevşek renk konsantresi pigment (her biri 12 $), altı tırnak cila (her biri 8 $) yanı sıra bir kozmetik parıltı (12 $), yanı sıra hepsinin uzunluğunda -term hattı.

Hala ürünleri anlamaya başlıyorum, ancak zaten nail lakçılarının yanı sıra, spesifik Ophelia Lip Strquer’in yanı sıra klorofil lake.

Marka yaygın olarak henüz teklif edilmez, ancak genişliyorlar gibi görünüyor (işte getiren yerlerin bir listesi).

Soldaki dudak katranları: Ophelia, Digitalis ve Belladonna

Soldaki Lip Tars: Pennyroyal, Kava Kava, Klorofil

Sol alttaki sarı tencereye saat yönünde: triptych’teki gevşek renk, FAE’de parlak renk, Datura’da gevşek renk, foxfire’da gevşek renk, akasya’daki gevşek renk ve Mimoza’da gevşek renk

Fantezi

Kava Kava

Bakır kafası

Klorofil

Chimera

Arsenik

Soldaki Lip Tars: Belladonna, Digitalis, Ophelia, Kava Kava, Pennyroyal yanı sıra klorofil

Soldaki gevşek renkler: akasya, mimosa, triptych, tilki ve datura; FAE’de Parlaklık

Soldaki tırnak cilaları: Arsenik, Copperhead yanı sıra Kava Kava

Phantasm, Chimera’nın yanı sıra klorofil

Bahar fling

Sekmeler, geçen yaz bahçesinden bir mola vererek

Bütün bu Bahçe Konuşması beni yetiştiricilerimi canlandırmak için havamayacak. Geçen yıl ekim yaptığım çiçeklerin sonbaharın yanı sıra kışın da kaymasına izin verdim, bu yüzden şimdi sahip olduğum tek şey, aynı zamanda sekmelerin dokunmayacak şekilde bile talihsiz toprak kabuklu kedi yığınları.

Alerjilerim bu hafta sonu da fakir olmazsa, neyin çiçek açtığını görmek için bölgesel bahçe mağazasını vuracağıma inanıyorum.

REKLAMCILIK

Bu yıl hiçbir tür bahçe yapmayı mı düşünüyorsunuz? Tercih ettiğiniz çiçeklerin yanı sıra bitkiler nelerdir?

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *