Yeni Kum Saati Ortam Aydınlatma Tozları, yöntemi mükemmel bir yüze aydınlatır, bu ilkbaharda yeni kum saati ortam aydınlatma tozu (45 $) kullanarak cilt tonlarında büyülerini oluşturur

El Hub’a her zaman, eğer piyangoyu kazanırsak, Heidi Klum’un iş pisti aydınlatma ekibinin bana her yerde bana uyması için işe alıyorum (tam olarak nasıl aydınlatdıklarını, diğer hakimlerin nasıl aydınlattıklarına göre nasıl olduğunu fark ettiler) yarışmacıların yanı sıra?).

Şaka yaptığıma inanıyor, ancak tamamen ciddiyim.

REKLAMCILIK

Yine de bilmiyorum. Belki de artık önemli değil, şimdi bu kum saati ortam aydınlatma tozlarını keşfettiğim için.

Cildin tam olarak nasıl bu kadar sıcak göründüğünü ve günbatımında güzel göründüğünü tam olarak anlıyorsunuz? Ya da mum ışığında göründüğü yöntem? İyi bir restoranda akşam yemeği yiyorsun, ışıkları azalttı, yanı sıra kompakt için el çantanıza ulaştığını, parlaklığını hem de düşündüğünü, “Vay! Gülümseme hatlarım nereye gitti? ”

En iyi aydınlatma büyük bir fark yaratıyor. Bu, kum saati biliyor, bu yüzden altı dolarlık ortam aydınlatma tozları, cildin güzel ışıkta yıkanmış gibi görünmesini sağlamak için.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir film ekibi veya pahalı bir stüdyo kurulumu için gereklilik yoktur. Sadece tozunuzu aydınlatıcı etkisi ile seçin – dağınık ışık, eterik ışık, parlak ışık, ruh hali ışığı, loş ışık veya aydınlık ışık.

Kum saati sırrı, lümen ya da watt olmadığını söylüyor. Filtrenin yanı sıra ışığı manipüle eden tozlarda şeffaf, renkli düzeltme bitleridir.

Hiçbir zaman, aynı cevabın büyük olasılıkla aynı şekilde diğer markaların diğer ürünleri için de geçerli olacağına inanıyorum. Bir şey için çok daha çok endişeliyim: tam olarak ne kadar iyi çalışıyor?

Burada kendi bit resim stüdyomunda, aynı şekilde ofisimin dışındaki koridor olarak anlaşılan, altı loş ışık, aydınlık ışığın yanı sıra parlak ışıktan üçünü test ediyordum – söylemeliyim ki, etkilendim. Hangi kum saati biterden, parıldayan, pigmentin yanı sıra pigment de farklı ışık türünü taklit ediyor gibi görünüyor.

Hayır, Heidi Klum’un zillion-doları stüdyo yapılandırmasını, bunlardan bir veya ikisi için sağlayacak, ancak yine de – oldukça temiz!

Üçünü de seviyorum. Hem zarif kaplamaları için hem de metot için hem de pratik olarak aldırış edilemez toz tanecikleri cildimde kayboluyor.

Loş ışık

Bu loş ışığın, ellerimin üçündeki tercihlerimin yüzümden 10 yıl sürdüğüne söz veriyorum. Nötr, şeftali bir bej, yumuşak bir shenin yanı sıra güzel bir saten kaplamaya sahiptir. Onunla birlikte, gözeneklerimin yanı sıra, ince çizgiler biraz daha az açık görünüyor, hem de cildimin, 20’lerimin yanı sıra gençlerimdeyken orada olduğunu düşündüğüm bu spesifik huzurlu parıltı var. Son zamanlarda, çok değil, lol!). “Siri, zombi kıyametinden önce bunu stoklamamı hatırlatıyor.”

Aydınlık ışık

Aydınlık ışıkla, şampanya incisi, kum saati, yumuşak, mum ışığında bir parıltı yeniden oluşturmak için ışıltıyı kapattı. Melek Halos … ya da bir Mac Shell Inci charm tozu daha yumuşak, daha ince bir inci parlaklığı ile inan. Cildime ilgi çekmek istediğimde giydiğim bu. Bakımı kaldırmanın yanı sıra anlaşmamın merkezinin hemen yanında uyguladım.

Işıl ışığı

Radyant ışık, çok sırf, yarı mat altın bej / bronz, altın glitter, büyük olasılıkla bu üçün en lezzetli. Bu hayatın nerede, her zaman Las Vegas’ta yazın. Fotoğraf çöl güneşi, öğle yemeği olan Las Vegas kadınlarının yüzlerine düşüyor.

Yeni kum saati ortam tozları (her biri 45 $) yanı sıra ortam tozu temiz (35 $)
Loş ışık, nötr bir şeftali bej (45 $)
Radyant ışık, bir altın bej (45 $)

Aydınlık ışık, bir şampanya incisi (45 $)
Soldan renk örnekleri: loş ışık, aydınlık ışık yanı sıra parlak ışık (renkleri göstermedikleri kadar geliştirdim; uygulandıklarında, sonra da en iyi eriyin ve görünmez görünür)
Yüzüme loş ışık giymek

Aynı şekilde, bu tozların petrolü ne kadar iyi yönettiğini, bu da daha az düzenli dokunuşlar, yanı sıra – Hallelujah! – Şimdiye kadar, ayrılma yok.

REKLAMCILIK

Oh, evet … bunları kazıyorum. 45 $ fiyat, bu kadar değil, ancak burada yüksek kaliteyi seviyorum.

Fiyat: 45 $
AVAILABILITY: offered now inside Barneys new York stores, Bergdorf Goodman, area NK, Sephora stores, as well as on the internet at sephora.com
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: a

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *