BARISTA Charm yeni zengin latte dudak tonu

ile zengin tarafından zengin bir şekilde duyduğumda ($ 6.95), yaptığım ilk şey dudaklarımı ve inilti, “mmm …” diye yaladık. Bir çamurlu, düz bir kahverengi hayal ettiği gibi neye benzeyebileceğini hayal etti.

Bekle – bu gürültü çekici değil mi?

REKLAMCILIK

Ah, o zaman denedim.

Lush, en yeni Lippie adalelerini kahve olarak atıfta bulunarak yapmamış olabilir. Pigmentli, soğuk altın bir bronz gibi görünen ince, pürüzsüz, yapışkan olmayan bir tonu yanı sıra, dudaklarda çok güzel olduğuna inanıyorum.

DEĞİLDİR, TAVUKLARININ yanı sıra, kokuların yanı sıra kokular tam olarak ince değildir, yanı sıra latte dudak tonu da aynı şekilde bir duvarağı paketler. Bana kahveyi ve kakao yağı, ancak lezzetini hatırlatan kokuyu seviyorum. Bu şekilde koymama izin verin: Starbucks, değil (Starbucks, balmumu ile yapılan bir vanilya latte sunmaz).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Eğer dudaklarınız, benimki gibi kış mevsiminde ıslaklığa uğraşırsa, latte sunar. Klinik olarak nemlendirici kadar nemlendirici olduğuna inanmıyorum ya da bakış açısı beni öptüğümüzü, ancak size birçok gün için yeterli nemlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Teneke, özellikle nemlendirilmiş ellerle birlikte açılmayı basitleştirmeyi arzuluyorum, ancak parmaklarımı içine sokmak zorunda kalacağım ambalajlamak için bir tüp aplikatörü seçerdim, ancak bu çift uyarılarla bile, hala bu Lippie gibi bir latte gibi. .

Fiyat: $ 6.95
Kullanılabilirlik: Şimdi zengin mağazalarda ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunulur.
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: A-

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. OOH! Böylece tamamen yemyeşil değil, ancak ben sadece Sephora sahasına göz atıyordum ve Laura Mercier’den birkaç sevimli şey üzerine tökezledi. Yeni pişmiş göz rengi kombinasyonunu (48 $) ya da küçük dudak glace seti (38 $) gördünüz mü?

Sıvıların yanı sıra yumuşak pembeler, kahverengileri de seviyorum. Çok güzel…

REKLAMCILIK

Veya tam olarak Nails Inc.’in iki kristal parmağı, kremsi pembe düğümlü tepe ve pırıltılı grimsi menekşe çuha çiçeği tepesi (her biri 19.50 $) nasıl? Evet lütfen!

Polonyalılar pahalı, ancak bahse girerim Laura’dan parçalarla fantastik görünüyorlardı (eşleşmeyi seviyorum, lol!).

Bunlar Bönemli, Dontcha düşünüyorlar mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *