Milani Yüksek Hızlı Hızlı Kuru Tırnak Lake Turboşarjlar Sekiz Kremalı Renkli Kuruma Süresi

Milani, Tırnaklarınızın kuruması için bir saat beklemeyi tercih ederdiniz mi yoksa 60 saniye bekler misiniz?

Eczane markasının bir kat yüksek hızlı hızlı kuru tırnak cila (4,99 $) yeni hattı (her biri 4,99 $), lake sevenler zaman ve paradan sekiz zengin, hızlı kuruyan renk ve tek bir kattan sonra güzel görünmek için inşa edilmiş kremsi bir formül ile tasarruf etmeyi vaat ediyor.

REKLAMCILIK

Ve bu sadece bu renk örneklerinin her birinde giyiyorum – bir kremalı ceket.

Hızlı fuşya

Jify turuncu

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Menekşe çizgi

Sarı whiz

Sıcak pembe çılgınlık

Hızlı kiraz

Yerinde beyaz

Siyah swift

Bunları hala dayanıklılık ve aşınma süresi için test ediyorum, ancak bu renk örneklerine dayanarak merhaba! Gotta Pigment Milani’nin, Jiffy turuncu, hızlı fuşya, menekşe çizgi, sıcak pembe çılgınlık, hızlı kiraz ve siyah swift gibi bu renklerin bir kısmına sıkıştığını sevmelisin. Tek bir kattan tam kapsama.

Sarı Whiz ve Spot’ta beyazın muhtemelen ikinci bir kattan faydalanacağını düşünüyorum. Bu ikisi gruptaki sorunlar olabilir ve biraz streaky uyguluyor gibi görünüyor …

Milani ayrıca bu şişeleri her çivinin geniş bir alanını kapsayan güzel, büyük bir fırça verdi, bu yüzden sadece tırnak tabanından bahşişten birkaç dakika sürer. Resim sürecini hızlandıran bir başka şey.

Kurutma süresi gelince, hızlı. Onlara bunu vereceğim. Güvenli tarafta olmak, olsa da, onlar için 3-5 dakika beklemesini öneririm. 60 saniye sonra nasıl yaptıklarını gördüğünü kontrol ettim ve hepsi hala biraz huzursuz hissetti. Bence biraz daha fazla zamana ihtiyacım vardı.

Hala oldukça iyi. Evi terk etmek için acelem olduğumda, son dakika Manis ve Pedis için faydalı olduğunu görebiliyorum. Harika renkler ve hızlı bir formül; Ayrıca fiyat kesinlikle doğru mu?

Güzel iş, milani.

Fiyat: 4,99 $ Her biri
Kullanılabilirlik: şimdi eczanelerde ve ayrıca çevrimiçi
Makyaj ve Temyiz Blog Derecelendirmesi: A-

Epik oranların bir savaşı

It really was! Are you enjoying The Voice? Last night’s battle rounds blew me away. that one between Anthony Evans and Jesse Campbell was epic. EPİK!

REKLAMCILIK

I was kinda hoping that Anthony would get the win, but wow. even Alicia was impressed.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *