Kuru cilt, üç fındık için coco-fındık gider Hindistan cevizi vücut çamaşırları

YA için üç kelime: Hindistan cevizi meyve floları.

Bu hafta tüccar Joe’nun (1.99 $ için dört $ için dört kişilik), Holy Wow, Mısırlı Mau’yu da getirdim! – Onlar Coco-Nutty!

REKLAMCILIK

Uzun kutularda mevcut olan hindistancevizi suyu içeceklerini anlıyor musunuz? Tercih ettiğim Porto Rican Restaurant’a gittiğimde ya da Tayland yemeği almak için dışarı çıktığımda birini almayı seviyorum. Bunlar, dondurulmuş ve daha konsantre olduğu gibi bunlar gibi olanlar gibidir.

Çok lezzetli Hindistan cevizi ve meyveli donmuş tatlılar seviyorsanız.

Evdeki bu sıcak akşamlar, pencereleri açıyorum, havai hayranları yükseltmenin yanı sıra TV’nin önündeki kanepede yayınlamanın yanı sıra, bir Hindistan cevizi meyve fişi ile birlikte TV’nin önündeki kanepede yayınladım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Şimdi en iyi tropiklere gideceğimden beri, Trader Joe’nin tropikleri bana getiriyor.

Bu hafta güzel, gevşemeyen bir ritüel oldu, bu da donmuş hindistancevizi karışmalarının, üç taraflı hindistancevizi vücut yıkaması için afinitemle bitecek bir şey olup olmadığını merak ediyorum.

Tüm endikasyonlar evet işaret eder.

Son zamanlarda burada sıcaktı. Çok sıcak değil, ancak yine de hala sıcak, günün sonunda yapışkan bir ter tabakasıyla kaplıyım (en kötüsü dizlerimin sırtları, yuck!). Yatmadan önce en iyisi, hızla durulması için duşta atladım.

Neredeyse her zaman Burt’un Bees Cherrynova’sından egzersiz yaptıktan sonra sabahları cherrynova’yı alıyorum, ancak geceleri, hindistancevizi duş jeli (13 ons bir şişe için 18 $) yeni yatmadan önce reçelim olmuştur.

Ahhh … bir hindistancevizi Daiquiri’nin yanı sıra bir şelalenin altındaki bir duş gibi, otantik koku, organik bileşenlerin yanı sıra nemlendirici, zulümsüz formül gibi.

Bu güzelliği harmanlamada, sülfatlar gibi sayısız kurutma bileşenlerini, parabenlere, petrokimyalara, çay (trietanolamin) yanı sıra DEA (diethanolamin) yanı sıra, organik Shea gibi organik Shea gibi nemlendirici haricelemelerin yanı sıra, ahududu butters gibi eklenmiştir. Listedeki ikinci bileşen olan organik aloe olarak.

Ve hassas cilde daha basit hale getirmek için, salatalık gibi organik marigold eklediler.

Yürüyerek ıslaklığın ışık tabakası, durulamadan sonra geride bırakır, cildimi sabaha kadar yumuşak hissettiriyor, hatta yatmadan önce rutin nemlendiriciden kaçınsak bile.

Team LaZypants’ta Hindistan cevizi lovahs için bir puan!

Fiyat: 13 $ ons şişe için 18 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Nordstrom Mağazalarında, Whishbody.com’da internette sunulur.
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: a

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Tamam, öylesine Magic Mike – Nereye başlarım? Filmdeki bir noktada, Fısıldadı, “Bu film mükemmel diyaloga sahip” dedi ve çatlamaya başladı!

Gerçekten harika diyalog var. Ciddiyim!

REKLAMCILIK

Ve ekranda sadece çıplak izmaritleri değildi. Hakiki bir hikaye ve karakter gelişimi yapıldı. Evet, çıplak izmaritlerin yanı sıra. Ben de var.

Channing Tatum’un harika olduğunu inandım. İnanılmaz derecede atletik olduğundan, orijinal hayatta uzman bir sporcu olmaktan asla geçmedim. Genç çocuk dans edebilir! Onunla dans pistinde savaşmak zorunda kalsaydım, önce gergin olurdum, belki de bir duayı belirtebilirim, çünkü Werk!

Film, olacağına inantığımdan biraz daha büyüktü, ancak bu yüzden çok fazla insan için çekici olduğuna inanıyorum. İyi … sebeplerden biri. Butts’un yanı sıra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *