Yeni şimdiye kadar dumanlı zarif maskara için aşağıdakileri içerir: Lashes için çok parlak, tam olarak pitch siyahı için onları uzaydan bir aynada görebileceksiniz

Her zaman yeni dumanlı zarif maskara
Eğer yanı sıra kırmızdın yanı sıra iş istasyonu arkadaşlarım ve sadece beş dakikam vardı, starbucks (benim için soya chai latte, hiçbir köpük, lütfen yok, lütfen) yanı sıra makyaj dükkanı, büyük olasılıkla 1 ) Size dudaklarınızda ne kullandığınızı sorunuz, çünkü her zaman denemek için yeni bir kombinasyon bulmaya çalışıyorum, yanı sıra 2) Her zaman ne kadarını kazıyor olduğumu belirttiğim için, ne zaman olduğundan beri Smokey Zarif Maskara Giyerim, kirpiklerim yapmadan önce bir boşluğa girer.

Bu hacim yetiştiriciliğinin iki katı, kıvrımlı makaslama maskara, doğal olarak sönük kirpiklerimi bu kadar parlak, tam olarak tam olarak, pitch siyahın yanı sıra, onları odanın karşısındaki bir aynada görebiliyorum.

REKLAMCILIK

Evet, ben de dumanlı abartılı? Biz coo.

Her şey performans ve hassasiyetle ilgili, bu ayın başlarında, Sephora mağazalarında lofty bir Gaol ile tanıtıldı ve her zaman butikler için içermektedir.

Soldaki hiç dumanlı zarif maskara için iki kat içeren, sağdaki hiçbir şey
Mufe’ye göre, hiç tasarımcının yanı sıra yaratıcı yönetmen Dany Sanz, en karanlık, çok fazla olağanüstü siyah maskara üretmeye çalışıyordu.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Dumanlı zarif maskara ne kadardır?

MUFE, bulabilecekleri en karanlık pigmentleri kullandı. Onları, her bir kirpatı hafif emici bir ürünün opak bir kozasına sarmak, mürekkep kareyi bile daha yoğun hale getirmek için formüle ederler.

Formül kaymaya ve kirpiklerin yanı sıra kirpiklere yardımcı olmak için, pürüzsüz bir balmumu yanı sıra abizyen yağı (genellikle saç ürünlerinde kullanılır) kullandılar.

580 kıllı (!) İle koni şeklinde temiz bir kafa içerdiler. Konik fikir, daha dolu uçları hacmi yukarı pompalayken sivrilen fikri bile zarırlı kirpiklere bile mandallar.

Dumanlı zarif olan deneyimim harika bir şey olmadı! Kirpiklerinizin fikirleri kaşlarınızla flört ettiğinde (en büyüğü değil), ancak sınırlı siyah, pürüzsüz, parlak kirpiklerin yanı sıra kıvrılmadaki en karanlık, pürüzsüz, parlak kirpikler için adı kadar.

Üstümdeki iki kat yanı sıra alt kirpikler, gözlerimi ovamamak için aklımda tuttuğum sürece, tüm zamanların yanı sıra lekelerin yanı sıra pulların yanı sıra pulların yanı sıra.

Ve fırça? Şaşırtıcı. Her seferinde sadece ideal ürün miktarını alır, bu nedenle önce bir kağıt havlu boyunca kaydırılmaması gerek yok, hem de tek bir tokatla her kirpik çekiyor. Köşelerde takılan bu ufacık, küçük kılları bile alır.

İyi fikir bile bu küçük kirpikleri alır
Eğer mürekkep siyah, tanımlanmış kirpiklerin görünümünü beğenirseniz, biraz kıvrılmış (doğal görünümlü falsies düşünün), dumanlı abartılı geçmeyin.

Ancak bazı cray-cray uzun boylu kirpikleri istiyorsanız, kraliçelerin çember küpelerinin yanı sıra sizinle savaşmanın yanı sıra, ilk önce daha iyi uzatılmış bir maskara katmanıyla başlamak isteyeceksiniz.

Fiyat: 24 $
Müsaitlik: Şimdi Sephora mağazalarında sunulan, her zamanki dükkanlar ve çevrimiçi olarak
Makyajın yanı sıra temyiz blog derecesi: A-

Paylaşmak zorunda kaldı!

Çok tatlı! Honeydew Intimates tarafından Godbirds pijama …
Dostum, neden uyumak için delik bilmeceli fitness merkezi kıyafetleri giymemek neden bu kadar zor? Yatağa tırmanırken paintballing gideceğim gibi görünüyorum.

I gotta step up my sleepwear game… I’ve been eyeing these Lovebirds Pajamas by Honeydew Intimates this month, as well as they’re lastly on sale at nordstrom.com for $25 (originally $38).

Cute, yeah?

REKLAMCILIK

What do you normally wear to bed, as well as where do you normally get your jammies/sleepwear?

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *