Check -in: Chanel Oje, Briocoğrafya Saç Yağı Üzerine Swooning ve Nap Not’a İhtiyacı Var…

Bir Chanel Oje’ye ihtiyacım olmadığı için değil çünkü yan not, itiraz koleksiyonumu tüm üzerinde akıcı tutmaya çalışıyorum Cepheler, Buuuuuut Bu lacivert stunner’ı Chanel’in Temyiz Mahalle Instagram Feed’de gördüm ve kandırıldı! Baygın bir kanepe anıydı, güven.

REKLAMCILIK

Bana belirli açılardan gölge k.

Chanel Le Vernis Orage’da Tırnak Rengi, 27 $

İşleri akıcı tutmaya çalışırken, bu sabah duş odamdaki bit makyaj alanını temizliyordum ve bu şişe brioceo’nun umutsuzluğa kapılmayacağını tartıştım. Tedavi yağının güçlendirilmesi. Bir süre önce aldım, aynı zamanda kullanımı biraz zor.

Biraz Sephora Pit Stop
Kısmen çiçekleri sevdiğimden beri ve kısmen, silikon olmayan bir saç yağına sahip olma kavramını sevdiğim için aldım, ancak, sadece sorun değil. Kullandığım miktarda son derece temkinli olmalıyım, çünkü şaka yok, bir düşüş ve birçoğu ve saçlarım inanılmaz derecede yağlı ve düz. Sevimli değil!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Birkaç damlayı bir bırakma saç kremine karıştırarak çalışmasını sağlamak için bir yöntem keşfettim (şu anda Odele’s’im), ancak saçlarımdaki fark gerçekten önemli değil, bu yüzden büyük olasılıkla kazandım Tekrar almıyor. Hala silikon olmadan saç yağı arıyorum, bu yüzden tavsiye edecek bir tane varsa, bana bildirin.

Vanityimi temizlerken bulduğum başka bir şey – bu küçük Laneige Su Kavanozu Kavanozu uyku maskesi. Geçen Haziran ayında Sephora’dan ücretsiz bir doğum günü hediyesi olarak aldım, aynı zamanda aylardır da vardı, ancak ona dokunmadım, bu yüzden bugün duşumdan sonra vücudumu nemlendirmek için kullandım. ÇOK KOMİK! Orada oturmasına izin vermekten çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Hey, orada Rosie-Pose!
Ve anlıyorsun, cildim oldukça yumuşak hissediyor. Sadece yüzüme koyabilirim. ÇOK KOMİK!

Umarım sonunda ne olursa olsun iyi olur. Burada işler harika, normalden biraz daha yoğun. Bu hafta işte bir sürü son tarihim vardı, ayrıca Connor’un devam ettiği tüm tatillerle birleştiğinde (geçen hafta sonu bir resital ve dün gece bir Noel performansı), bir görevden zorlandım sonraki.

REKLAMCILIK

Henüz tatil ruhunu hissediyor musun? Bu yıl Noel için, Noel Baba’dan bana beş saatlik bir blok sağlamasını istediğine inanıyorum, böylece şekerleme yapabilirim! Şimdi bu bir Noel mucizesi olurdu.

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *