Glo beni bir doktora sok! Yeni 20 $ Lorac Glogetter göz farı kombinasyonu bana bu yaz aylarında

gözlerimdeki 20 $ lorac glogetter kombinasyonunu kullanarak bir lorac saldırısı sağlıyor.
Geleneksel yaz ayları renkleri ile Lorac’ın glogetter göz farı kombinasyonu, büyük olasılıkla eğlence dolu plaj tahtası, adil yemekler, fuar gıdalarının yanı sıra, pencerelerin aşağı yuvarlanmasıyla sahil şeridini seyrederken … ancak maliyete inandığımda temyiz haydutu gibi hissediyorum – Sadece 20 $! – Gibi, Black’den baştan ayak parmağını yanı sıra bir kedi hırsızı gibi bir maske kullanmalıyım.

Bu 10-Pan sınırlı baskı kombinasyonunun Ulta’da sadece 20 dolar olduğuna inanamıyorum. Bu fiyata, neredeyse çalmak gibidir!

REKLAMCILIK

Bu kolay karışımlı toz gölgeleri, yazın renklerini tüketiyor – ten rengi ile harika görünen tür – yanı sıra primer ile taktığımda, kuru kapaklarımda 8-10 saat sonra çok fazla kırma ihtimaline dayanırlar. Fallout yok.

Bahse girerim ki kesinlikle Beyoncã © Bunlarla birlikte, bazı yoğun görünümlerin yanı sıra, katmanların yanı sıra, bir veya iki tonlu temel görünümler için gerçekten glogetter severim.

Siyah veya kahverengi astarlı üst kirpik çizgileri yanı sıra suyumu da almaya başlayacağım. Öyleyse, üst çizgiyi düz bir göz fadilığının kenarı ile lekeleyeceğim ve aynı fırçayı kullanarak, Glogetter’ın pırıltılı gölgelerinden birini patlatmadan önce, alt kirpiklerim boyunca temizlerken temizlik yapmadan önce.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu noktada, bir çift ek dakikamız ve kubbeli bir gölgenin yanında temiz olduğumda, mat tonlarından birini derinlik için kırışıklığıma süpürün.

Gölgeler o kadar pigmentli değil ki, bir gün harmanlamanın yanı sıra kalıcı olarak harcamak zorunda kalmam gerekiyor, bu yüzden 5 ya da 10 dakika içinde oldukça hızlı bir görünüm kazanabilirim.

Tabii ki, bu bir lanet yanı sıra bir nimet olabilir. Neon parlak göz makyajı tam doymuş gölgelerle uğraşıyorsanız, Glogetter’ın orta derecede pigmentli tozlarına uymamanız, ancak bu yaz, günlük tarih / çalışma gibi bir kombinasyon bulmaya çalıştığınıza inanıyorum, bu yaz, glogetter bir fan Sert kazanılmış bir Andrew Jackson için -Frickin’-Tastic Seçimi.

Fiyat: 20 $
Kullanılabilirlik: Sınırlı Sürüm, şimdi yalnızca Ulta.com yanı sıra ulta.com
Makyajın yanı sıra temyiz blog derecesi: A + (fantastik bir sanatçı için iyi maliyet)

Vızıldamak! Pazartesi günü gitti …

REKLAMCILIK

Haftanın başlangıcı nasıldı? Umarım harika pazartesiden biriydi. Eğer değilse … Salı günleri için üç şerefe! Salı günleri henüz en iyi günlerdir.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *