Smashbox Kombinasyonu Fırında Starblush’teki Yumuşak Işıklar: MMM … pişmiş bir starblush gürültüsü şimdi en iyi lezzetli değil mi?

Smashbox Kombinasyon Fırında Starblush (32 $) “uh, evet, uzun boylu bir karamel macchiato, lütfen …”

Ben gerçekten bu ürünün adı gibi: Fırında Starblush. Hem astronomik hem de lezzetli görünüyor. Bu doğru burada Smashbox Kombinasyon Yumuşak Işıkları Fırında Starblush’ta, Beş Özel Shades (her bir rengin iki tane var) dahil olmak üzere iki yeni $ 32 pırıltılı pişmiş fırsırtı (diğeri Starburst adına) denir – bu durumda yumuşak bir beyaz, Yumuşak bir pembe, pembe bir pembe, kirli bir parlak gül kadar arttı. Her ikisi de internette, Smashbox sayaçları, Nordstrom, Ulta’nın yanı sıra Sephora’da da sunulmaktadır.

REKLAMCILIK

Smashbox Kombinasyonu Pişmiş Starblushstarblush’teki yumuşak ışıklar, gözleriniz, gözlerinizin yanı sıra vücudunuzla başa çıkabileceğiniz, hafif pembe ışıltılı bir peçe üretir ve gözenekleri vurgulamayan düşünceli ince perdelerden biridir. . Çok parlak bir Becca parıldayan cilt performansının yanı sıra daha az yoğun bir kum saati ortam aydınlatma tozu arasında bir yüzeye sahip olan bir yüzey ile, daha derin damılar üzerinde küllü görünebileceğinden, ışıklı lasses için en çok daha iyidir.

Aşınma süresi gelince, kombinasyonumda yağlı / kuru cildiniz, altı ila yedi saat arasında sürer.

Smashbox kombinasyonu pişmiş starbush içinde yumuşak ışıklar

Varsayım, orada bulunmaya çalışabileceğiniz ve aynı zamanda bireysel olarak gölgelere erişmeye çalışabileceğiniz, ancak bunun için çok az bir temizliğin gerekliliği … bu yüzden tüm gölgeleri bir araya getiririm, her yerde entegre pembe rengi uyguladım. biraz parlaklık istiyorum. Katmanlar halinde gelişirse, bu yüzden çok daha fazlasını görmek istiyorsanız, çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Üst eleklerimdeki Fırında Starblush’taki yeni Smashbox kombinasyonu yumuşak ışıkları giyirken, başımı garip bir şekilde eğilirken … Fırında Starblush’u vurgulayıcı olarak kullanmayı seviyorum. Onu konik bir gözle temizleyeceğim (çünkü kontrol etmesi kolaydır), ayrıca iki ile üç katmanın yanı sıra. Bununla birlikte, özellikle (Lordlar ve) kadınlar için özel bir seçim için mükemmel bir seçim olduğuna inanıyorum. Pekiştirin, çünkü gözeneklerin yanı sıra ince çizgiler (YAY!) Pırıltılmanın tepesini gözden geçirmediğinden, vahşi olan vahşi dünyaya yeni gelenler de aynı şekilde bir deneme yapmak isteyebilir.

Ey! – Resimlerin yanı sıra. Fotoğraflarda güzel göründüğüne inanıyorum, bir flaş, doğal ışık, karışık ışıkla çekildiler – sen söyle. Bir düğün olayı ya da balo gibi gitmek için büyük bir etkinliğiniz varsa, Starblush son derece kullanışlı olurdu.

REKLAMCILIK

45 $ Kum Saati Ortam Tozları’na bir alternatif istiyorsanız, bu size birkaç dolar kazandırabilir. Benzer bir yüzeye sahipler (başka bir büyük alternatif, Sephora Collection, Sublime’deki Sephora Collection’dur.).

Fiyat: 32 $, biri iki pişmiş kombinasyon yumuşak ışıklardan biri
Müsaitlik: Şimdi Smashbox Counters, Ulta, Sephora ve çevrimiçi olarak sunulan
Makyajın yanı sıra cazibe blog derecesi: a

Bu görünümde kullanılan ek makyaj

Dudaklar – Pist Hit’te Mac Mat Ruj
Lashes – Nars Numero 2
Gözler – L’Oreal LA Kombinasyonu Çıplak 1, Mac Kosta Riche Göz Kohl, Mac Pro Uzun Yumuşak Koyundaki Boya Pot, Tom Ford Göz Derinde Kalem Tanımlama
Yanaklar – Becca Beccy Blush, Guerlain Terracotta 4 Mevsim 03 Naturel Brunettes
Yüz – Dior Diorskin Çıplak Hava Serumu, 040, Nars Radyant Kremalı Kapatıcı Bisküvi

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *