Sephora’dan 50 $ EGIFT Kart kazanmak için iki yöntem!

Kazanan: Giveaway şimdi kapalı, hem de şampiyon Chelsea! Tebrikler, Chelsea! Bununla birlikte, buraya girmediyseniz, etrafta dolaşmazsanız, denemeye devam edin, aynı zamanda Jet’den önce herhangi bir sürekli hediye türüne girmek için buraya tıklayın.

Hiç oyun oynamayı hiç oynar mısın? Favorilerimden biri, yanı sıra her şeyi zaman oynarım. Gerçekten de kolay. Sadece bir cümleyi, “Ya öyleyse …” kelimelerinin yanı sıra nereye götürdüğünü görüyorsun. Tanınmış bir versiyon “Ya piyango kazanırsam …” oyunudur. Bir insan bu evde çok fazla kilometre alır, lol!

Tamamen rastgele bir şeyle denerken gerçekten eğlenceli, “Kafamın kenarından büyüyen bir gökkuşağı boynuzum olsaydı?”

REKLAMCILIK

Peki, her zaman el havlusunu yanlış yerleştirdiğimden beri kullanışlı olan makyajımı yaparken bir havlu asabilirim.

İş olsaydı … zorlu olsa da. Bir boynuzun uzunluğunun yanı sıra parlaklığın yanı sıra, kendi kendine portre ile karmaşıklaştıracağını hissediyorum. Umarım insanlar beni boynuzla kabul eder, ancak bilmiyorum … bir gökkuşağı kornosu, özellikle bir gün bir gün ortaya çıksa, aynı zamanda büyük olasılıkla büyük bir anlaşma yapsaydı, bazı insanları kapalı bırakabilir. “Neden kafanın yanında bir gökkuşağı boynuz var?” Gibi endişeler.

Neden gerçekten.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

REKLAMCILIK

Söyleyebileceğiniz gibi, bu sabah garip bir ruh halindeyim, bu yüzden buna ulaşalım mı? Cumartesi günü, bunun ne anlama geldiğini anladığınıza inanıyorum. Onun…

Bir (1) Sephora EGift Card 50 $ içeren bir e-posta ile şampiyona gönderilen (uluslararası okuyucular, bunun yerine Paypal tarafından gönderilen 50 $ almayı tercih edebilirsiniz).

Girilecek iki yöntem var ve her ikisini de kazanacak iki olasılık için yapabileceğiniz gibi. Öncelikle, bu yazının en altındaki bir yorum bırakarak gidebilirsiniz, bu gece piyango kazandıysanız, ne gibi bir şey hakkında yorum yapabilirsiniz. – Yaptığın ilk şey nedir? Ya ömür boyu bir güzellik ürününü kazandıysanız? – Hangi ürünü olurdu? Ya ünlü bir makyaj sanatçısına sahip olsaydın makyajını yap. – Hangi sanatçı olurdu? Bugün kahvaltı için bir şey olsaydı? – ne olurdu? (Oh, hem de yorum yapması gerekmiyorsa, eğer yorum yaparsanız; hiç bir şey hakkında bir yorum olabilir.)

İkincisi, Twitter’da (@karenmBBB), mesajla uyumlu olan Retweeting (RT) için bana uyarak gidebilirsiniz:

Sephora’dan 50 $ EGIift Kart kazanmak için @karenmbb de takip edin!

Girilecek son tarih, 13 Kasım 2011 Pazar saat 11: 59’da (PT).

Katılımcılar, kazanmak için geçerli bir e-posta adresi ve / veya Twitter hesabı kullanmaya girmelidir.

Kişi başı en fazla iki (2) giriş – bu yazının altındaki yorumlar içinde, aynı zamanda twitter üzerinden bana @karenmbb üzerinden ikinci bir giriş.

Yarışma, bölgesel mevzuatlarına göre çoğunluğun yaşına ulaşan herhangi bir ülkenin bireyleri için mevcuttur (18. İstisnalar: Alabama’nın yanı sıra Nebraska, 19; Mississippi, 21).

Sephora Egift Sertifikaları, yalnızca internette, mağazalarda geçerli değildir veya Kanada’da satın alma veya geri ödeme için teklif edilebilir. Dünya Çapında Kazananlar, Sephora Egift Kart Ödülü’nü 50 $ karşılığında, doğrudan e-posta adreslerine doğrudan e-posta adreslerine göndermeyi tercih edebilir.

Sekmelerin yanı sıra (“T-Para ve K-Dawg” olarak adlandırılan HeretOfore), bu blogun altındaki yorumlarda kalan ya da adresindeki yorumlarda kalan girişlerden bir (1) şampiyonu seçecektir. Twitter’da Karenmbb.

Şampiyon, son tarihten sonraki 48 saat içinde ortaya çıkacak.

Kanunla yasaklanan boşluk.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

KAZANAN: Giveaway şimdi kapalı, hem de şampiyon Chelsea’dır! Tebrikler, Chelsea! Bununla birlikte, buraya girmediyseniz, etrafta dolaşmazsanız, denemeye devam edin, aynı zamanda Jet’den önce herhangi bir sürekli hediye türüne girmek için buraya tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sephora’dan 50 $ EGIFT Kart kazanmak için iki yöntem!

WINNER: The giveaway is closed now, as well as the champion is Zhar! Congratulations, Zhar! Bununla birlikte, buraya girmediyseniz, etrafta dolaşmazsanız, denemeye devam edin, aynı zamanda Jet’den önce herhangi bir sürekli hediye türüne girmek için buraya tıklayın. NOVATO, California (November…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *