9.99 $ L’Oreal Paris Color Riche Göz Farı Zümrüt Conquest’te Nötr Göz Farı’nın Bir Ordusu Olabilir

L’Oreal Paris Color Riche EyeSadow, Emerald Conquest, $ 9.99
Bazen işlevsel nötr göz farı ile rehin tutulduğumu hissediyorum. Giyilebilir Browns, Beiges ve Golds ile bu uzun vadeli ilişkilere düşüyorum ve her zaman bir şeye ya da birisine, her zaman makyajımı bildiren en sevdiğim denetleyicilerim gibi Suyumun şişelerinin sıfırını yükselttikçe (Glow benim favorim!), işaret ediyor.

Hayat, bej 24 × 7 giymek için çok kısa, bu yüzden haftaya makyaj hedefim, L’Oreal’in Paris Riche Göz Farı’na en az bir görünüm giymektir (9.99 $), inanılmaz derecede kremsi, inanılmaz derecede pigmentli toz göz farı .

REKLAMCILIK

REKLAMCILIK

Çok güzel, değil mi? Bu teal, derin mavi ve karışımımdaki parıltı yapmak için sabırsızlanıyorum, belki de bu ışıltılı teal göz makyajı gibi bir şeyle makyaj sanatçısı Troy Jensen’in Instagram’a bak.

O zaman şeker mısır almayı hedefleyeceğim, çünkü, mağazada zaten gördüğüm süslemelere dayanarak, Cadılar Bayramı görünüşte şimdi Eylül ayında başlıyor (bu crazypants).

Zümrüt fetih ve diğer rengin Riche göz farı paletleri (hepsinde sekiz kişi vardır) şu anda eczanelerde, ulta mağazalarında ve her biri 9.99 dolara çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *